TOPTOUR GLOBAL

Myšlienka TOPTOUR GLOBAL pochádza zo Slovenska a začala sa formovať okolo v roku 2000. (Tu o tom nájdete viac...)

Ponuka Katalógu CK TOPTOUR vychádza z tímovej spolupráce s viac ako 65 tisíc profesionálmi po celom svete, ako aj rezervačnými systémami, typu Booking.com, TripAdvisor, Ostrovok,...)
S nami môžete cestovať po Slovensku alebo do 183 krajín sveta. K výberu poskytujeme viac ako 5 miliónov hotelov, 800 leteckých spoločností a čo je hlavné, naše služby sú poistené na viac ako 5mil. CHF. O svojich klientov sa postaráme so znalosťou jeho aj lokálneho jazyka, prostredníctvom špičkových destinačných služieb. Pracujeme na báze destinačného marketingu a manažmentu.
TOP sme vo vytváraní individuálnych produktových balíkov, šitých na mieru záujmovým skupinám, aj jednotlivcom.
Aktivity CK TOPTOUR sú zamerané na destinácie a zariadenia z hľadiska trvalej udržateľnosti kvality služieb, bezpečnosti a komfortu hostí, v zmysle globálnych štandardov DMMS.

Viac

Naši strategickí partneri:

 

Dobrodružstvo a adrenalín

S nami sa dostanete všade. Na vodu, do hôr, do vzduchu aj za svojimi záujmami v oblasti rekreačných alebo športových aktivít a záujmov.

Prečo ísť s nami?

Skúste posúdiť sami

Ocenenia

Naše apartmánové zariadenia Získali získali od Bookingu 9 až 10 bodov z desiatich, po dobu viac rokov za sebou.

100% FLEXIBILITA

Povedzte nám o Vašich požiadavkách na cestu. Budeme nápomocní na prispôsobení vašej cesty presne podľa vašich požiadaviek, aby ste mali nezabudnuteľnú cestu.

Miestni experti.

Spolupracujeme s destináciami. Budujeme lokálne destinačné centrá typu ONE STOP. Pri rezervácii u nás získate najlepšiu možnú cenu.

Žiadne skryté poplatky

Nepripočítavame skryté dodatočné výdaje. Všetky výlety zahŕňajú cestovné , ubytovanie a stravu. Neexistujú žiadne prekvapenia so skrytými nákladmi.

FIREFLIES

Ako nezávislý obchodný partner touroperátora Swiss Halley AG, sme aj my v ETOA. Prostredníctvom negociačného online systému sme všade po svete, vo viac ako 5 milión hotelov, s poistením viac ako 5mil. CHF

Sme TOPTOUR GLOBAL

Cestovky s označením TOPTOUR sú prakticky v každej krajine civilizovaného sveta. No myšlienka globálnej siete vznikla na Slovensku.

SME TOP TOUR

Venujeme sa predovšetkým špičkovo pripraveným a zabezpečeným zájazdom a cestovaniu, bez ohľadu na peňaženku klienta. Nezabezpečujeme lacné dovolenky, ale máme bezkonkurenčné zľavy!

Eat & Stay

Hotelový poukaz Holiday Plus Vám umožní získať špičkové bezplatné ubytovanie za to že sa tam kráľovsky najete.

ŠTATISTIKA TOPTOUR GLOBAL

Spolupráca s TOPTOUR v číslach celosvetovo

Počet zákazníkov

0

Počet zájazdov

0

Typy zajazdov

0

Naše zájazdy

0

Akcie a zľavy

Zľavy a darčeky poskytovateľov služieb cestovného ruchu potešia každého. Hlavne ak sa trafia do záujmu cestovateľa.

€10,00€8,0020% Off
€33000,00€28000,0015% Off

Ideme na to!

Tak teda neváhajte a prezrite si z našej ponuky výletov

Vyberte si výlet

Najnovšie články

Tu uvidíte naše najnovšie blogové príspevky.

Čo znamená GOPPAR?

Kľúčový ukazovateľ výkonnosti alebo KPI je kvantifikovateľné meranie výkonnosti podniku. KPI sú nevyhnutné na implementáciu úspešnej stratégie riadenia výnosov , pretože umožňujú podnikom identifikovať oblasti úspechu a neúspechu, ako aj trendy súvisiace s dopytom a správaním zákazníkov. GOPPAR je jedným z najdôležitejších KPI, ktoré hotely používajú na riadenie výnosov . Tento …

Čo je RevPAR?

Výnosy za dostupnú izbu alebo RevPAR, ako je zvyčajná skrátka, je KPI, ktorý sa používa v hotelovom priemysle na hodnotenie finančnej a obchodnej výkonnosti. Ako metrika sa zaoberá výnosmi z izieb a mierou obsadenosti, čo z neho robí dôležitý ukazovateľ celkovej výkonnosti hotela, ako aj cennú súčasť …

Trendy cestovného ruchu: Najnovšie príležitosti pre odvetvie cestovného ruchu v roku 2024

Nové trendy a inovácie neustále narúšajú priemyselné odvetvia a  cestovný ruch  nie je výnimkou.  Udržanie kroku s týmito novými trendmi v cestovnom ruchu môže pomôcť podnikom zostať konkurencieschopnými a uspokojiť potreby zákazníkov. Niektoré z týchto trendov boli priamym alebo nepriamym dôsledkom pandémie COVID-19. Čítajte ďalej a dozviete …