TOPTOUR GLOBAL

Myšlienka TOPTOUR GLOBAL vznikla na Slovensku. Naša ponuka vychádza zo spolupráce s viac ako 59 dodávateľmi a rezervačnými systémami, typu Booking.com, TripAdvisor, Ostrovok,...)
S nami môžete cestovať po Slovensku alebo do 183 krajín sveta. K výberu poskytujeme viac ako 3 milióny hotelov, vyše 700 leteckých spoločností a čo je hlavné, naše služby sú poistené na viac ako 10 mil. CHF. O svojich klientov sa postaráme so znalosťou jeho aj lokálneho jazyka, prostredníctvom špičkových destinačných služieb. Pracujeme na báze destinačného marketingu a manažmentu.

Viac

Naši strategickí partneri:

Dobrodružstvo a adrenalín

S nami sa dostanete všade. Na vodu, do hôr, do vzduchu aj za svojimi záujmami v oblasti rekreačných alebo športových aktivít a záujmov.

Prečo ísť s nami?

Skúste posúdiť sami

Ocenenia

Naše apartmánové zariadenia Získali získali od Bookingu 9 až 10 bodov z desiatich, po dobu viac rokov za sebou.

100% FLEXIBILITA

Povedzte nám o Vašich požiadavkách na cestu. Budeme nápomocní na prispôsobení vašej cesty presne podľa vašich požiadaviek, aby ste mali nezabudnuteľnú cestu.

Miestni experti.

Spolupracujeme s destináciami. Budujeme lokálne destinačné centrá typu ONE STOP. Pri rezervácii u nás získate najlepšiu možnú cenu.

Žiadne skryté poplatky

Nepripočítavame skryté dodatočné výdaje. Všetky výlety zahŕňajú cestovné , ubytovanie a stravu. Neexistujú žiadne prekvapenia so skrytými nákladmi.

FIREFLIES

Ako nezávislý obchodný partner touroperátora Swiss Halley AG, sme aj my v ETOA. Prostredníctvom negociačného online systému sme všade po svete, vo viac ako 3 milión hotelov, s poistením 10 mil.CHF

Sme Slováci vo svete

Cestovky s označením TOPTOUR sú prakticky v každej krajine civilizovaného sveta

SME TOP TOUR

Venujeme sa predovšetkým špičkovo pripraveným a zabezpečeným zájazdom a cestovaniu, bez ohľadu na peňaženku klienta.

ŠTATISTIKA TOPTOUR GLOBAL

Spolupráca s TOPTOUR v číslach celosvetovo

Počet zákazníkov

0

Počet zájazdov

0

Typy zajazdov

0

Naše zájazdy

0

Akcie a zľavy

Zľavy a darčeky poskytovateľov služieb cestovného ruchu potešia každého. Hlavne ak sa trafia do záujmu cestovateľa.

Cayo de Agua, Los Roques, Venezuela $ 2500$ 1875 25% Off
Everest Base Camp Trek $ 3900$ 2000 49% Off

Everest Base Camp Trek

5 Days - 4 Nights
Annapurna Base Camp Trek $ 3900$ 1950 50% Off

Ideme na to!

Tak teda neváhajte a prezrite si z našej ponuky výletov

Vyberte si výlet

Najnovšie články

Tu uvidíte naše najnovšie blogové príspevky.

6 krokov pre podniky v cestovnom ruchu na vytvorenie skvelých cestovných balíkov

Vytváranie cestovných balíkov zahŕňa spoluprácu s ďalšími miestnymi podnikmi v oblasti cestovného ruchu na vytváraní nových ponúk. Úspešné balíčky zlepšia zákaznícku skúsenosť, zvýšia výdavky a dĺžku pobytu. V tomto príspevku vám vysvetlíme ako. Spolupráca pre rast zlepšenie podnikania , obsah , spolupráca v oblasti cestovného …

Cestovný priemysel: Prehľad jedného z najväčších odvetví služieb

Cestovný ruch je jedným z najväčších odvetví služieb na svete, ktorý je v modernej dobe čoraz dôležitejší.  Zameriava sa na pohyb ľudí z jedného miesta na druhé, ako aj na služby, ktoré na ceste vyžadujú, a je úzko spätý okrem iného s  pohostinstvom  a hotelovým …

Zoznam cestovných agentúr pre cestovné kancelárie a spoločnosti, k zvýšeniu počtu rezervácií

Mnoho zákazníkov cestovného ruchu sa rozhodne rezervovať si produkty a služby prostredníctvom cestovnej agentúry, pričom ťaží z pohodlia a odborných znalostí. Z tohto dôvodu mnohé cestovné agentúry hľadajú spoluprácu s cestovnými kanceláriami, aby vytvorili viac rezervácií. Tu sa dozviete viac a zobrazíte zoznam hlavných cestovných agentúr, na …