Vitajte

Radi si myslíme, že to naše Slovensko poznáme. V skutočnosti, vždy je čo objavovať. Naozaj aj veľkí turisti, ktorí preliezli aj tie najskrytejšie  kúty, vždy nachádzajú dôvod objavovať nové.

TOPTOUR si kladie za cieľ priblížiť  Slovensko práve z pohľadu jeho obdivovateľov, ktorí svoj vzťah ku krajine premenili na spôsob života. Kto môže podať hodnovernejšiu správu, sprostredkovať zaujímavé obrazy než ten, kto do toho venuje svoj voľný čas, peniaze, námahu a nečaká žiadnu odmenu. Okrem tej, ktorá vyplýva zo samotnej podstaty a kúzla okamihov, iným neviditeľných.

Práve takéto obrazy o našej krajine prinášajú stránky  cestovnej kancelárie TOPTOUR SLOVAKIA.

Samozrejme, že otvorené hranice do sveta lákajú a poskytujú netušené príležitosti. Kto by sa v tom vyznal. Neraz sa dovolenky v cudzine stávajú drinou pre našincov. Často sú to jazykové bariéry, ale najčastejšie rozdiely medzi ponukou a skutočnosťou. Naše očakávania často prevyšujú aktuálny stav, schopnosti personálu, či dopravné podmienky. Nepresnosť v informovanosti traumatizuje dovolenkárov.

CK TOPTOUR SLOVAKIA, ako nezávislý obchodný partner švajčiarskeho touroperátora SWISS HALLEY AG, využíva jedinečný cestovateľský online systém, FIREFLIES, ktorý nielen zlacňuje dovolenky, ale prináša významné vernostné výhody, ba aj zárobky pre každého. Cestovaním po svete, ale aj doma tak možno zarábať.

Šikovným patrí svet! Šikovní vo FIREFLIES, cestujú bez toho, aby museli vytiahnuť peniaze z vlastného vrecka. Cestujú s podporou zákazníckeho centra v rodnom jazyku, so zabezpečenými službami, vrátane poistenia, leteniek, letiskového transferu, miestnych atrakcií.

V systéme FIREFLIES je v súčasnosti viac ako 1,2 mil. hotelov, 900 leteckých spoločností. FIREFLIES je členom ETOA a ručí za svoje služby poistením proti úpadku vo výške 10 mil. €

CK TOPTOUR SLOVAKIA, ako člen TOPTOUR GLOBAL, sa zapája do spolupráce so všetkými cestovkami vo svete, ktoré nesú vo svojom názve označenie TOPTOUR. Je ich vyše sto, po celom svete. Týmto spôsobom sa zapájajú do obsluhy miestni odborníci so znalosťou domáce prostredia, jazyka, zvykov, disponujúci kontaktami a skúsenosťami, za roky svojej praxe.

 

%d blogerom sa páči toto: