Kto sme?

Vo svete je viac ako 130 spoločností, zaoberajúcich sa cestovným ruchom, ktoré hrdo nesú vo svojom názve označenie TOPTOUR.

Na Slovensku vznikla špecializovaná konzultačná a marketingová firma TOPTOUR SLOVAKIA, s.r.o., s tímom kreatívnych a skúsených odborníkov, ktorí zdieľajú spoločnú predstavu o tom, ako udržateľný cestovný ruch môže stimulovať hospodársky rast, pri zachovaní prírodných zdrojov a kultúrneho dedičstva. Naše poradenské služby v oblasti cestovného ruchu sa zameriavajú na poskytovanie inovatívneho hodnotenia cestovného ruchu, rozvoja destinácií a marketingu cestovného ruchu pre našich klientov, vrátane medzinárodných rozvojových organizácií, orgánov cestovného ruchu, samosprávy, agentúr na ochranu prírody, turistických podnikov a miestnych spoločenstiev.

Náš tím konzultantov pre rozvoj cestovného ruchu budujeme z nadšencov, ktorí majú širokú škálu medzinárodných skúsenosti

  • v oblasti destinačného manažmentu,
  • destinačného správcovstva,
  • destinačného partnerstva,
  • tvorby projektov v oblasti cestovného ruchu,
  • rozvoja cestovného ruchu,
  • rozvoja skúseností návštevníkov,
  • inovatívnych mediálnych riešení
  • a stratégií marketingu cestovného ruchu.

My, v TOPTOUR SLOVAKIA, s.r.o., pochádzame z Horehronia, prekrásneho regiónu lemovaného Nízkymi Tatrami a Slovenským Rudohorím,  preto aj za sídlo spoločnosti sme zvolili  Brezno, mesto mladých.

Reálny cestovný ruch prevádzkujeme prostredníctvom cestovnej kancelárie CK TOPTOUR SLOVAKIA. Sme partnermi globálneho cestovateľského portálu FIREFLIES.COM, ktorý v súčasnosti združuje okolo 66 tisíc partnerov po celom svete. Fireflies. com prevádzkuje  švajčiarsky touroperátor Swiss Halley, A.G. Zároveň garantuje nezávislosť našich služieb na mene, či politike, krajine, či kontinente. Takto máme k dispozícii okolo milióna hotelov, 900 leteckých spoločností, 59 dodávateľov, ako Booking.com, TriAdvisor, Ostrovok…

Pracujeme s ročným poistením služieb vo výške 10 mil. CHF. Vďaka Swiss Halley, všetci členovia FIREFLIES sú aj členmi ETOA.

Na Slovensku otvárame naše prvé destinačné centrum, pod názvom 

Pridaj komentár